התערבויות חירום וסדנאות חוסן

לשמור על העובדים והעובדות, עכשיו יותר מתמיד

עמותת מרכז אלה מבצעת התערבויות חירום ומעבירה סדנאות חוסן לחברות ולארגונים גם בימי שגרה, אך מאז פרוץ המלחמה עלה משמעותית מספר העובדות והעובדים הזקוקים לסיוע נפשי בעקבות האירועים הקשים שחוו.

מרכז אלה כאן עבורם, ועבורך, כדי לתת את המענה המקצועי והמדויק ביותר. אנחנו מתאימים את תוכן הסדנאות וההתערבויות לכל ארגון בתפירה אישית, בהתאם למאפייני מקום העבודה, צרכי העובדים והסיוע לו הם זקוקים.

התערבויות החירום של מרכז אלה

בימים אלה עובדים, עובדות וצוותי הנהלה רבים נאלצים להתמודד עם אובדנים כואבים, עם חשיפה לאירועים קשים וגם עם חוסר וודאות לגבי גורלם של עובדים וחברים נעדרים. לצד הרצון להמשיך בעבודה, בעשייה ובשגרה, הקושי לעשות זאת עצום. כאן בדיוק נכנסת לתמונה התערבות חירום טיפולית בהנחיית מטפלות ומטפלים מקצועיים.

למה יש צורך בהתערבות חירום?

כשעובדים חווים משבר, התערבות החירום מסייעת בעיבוד הרגשי של האירוע. אנחנו שם כדי לייצר חוויה של שותפות גורל, לנרמל את התחושות הקשות ולתת להן הכרה ותוקף. ההתערבות מקלה על ההתמודדות עם המשבר, וגורמת לעובדות ולעובדים להרגיש שיש מי שרואה אותם.

מחקרים קליניים מוכיחים כי התערבויות חירום נפשיות סמוך לאירוע הטראומטי עשויות לעצור את התהליכים המובילים לפוסט טראומה מאוחר יותר.

אשמח לשמוע עוד

סדנאות החוסן של מרכז אלה

לצוות המקצועי של מרכז אלה יש את הכלים לחזק את תחושת השלומות (Well Being) בארגונכם, מתוך הידע והניסיון שצברנו בתחום החוסן הנפשי במשך יותר מ-40 שנות עשייה.

סדנאות החוסן משלבות התנסות חווייתית ויידע תאורטי, ומותאמות באופן מדויק לעובדים שלך, לצורך ולמטרה. הסדנאות מעודדות תעוזה, גמישות ויצירתיות, מגבירות את כישורי ההתמודדות, מחדדות את תחושת המסוגלות והערך של העובדות והעובדים, וגם את תחושת השייכות והיחסים הבינאישיים. ניתן לקיים את הסדנאות באופן נקודתי או מתמשך.

למה יש צורך בסדנאות חוסן?

מתן מענה רגשי לעובדים ולעובדות בזמן שגרה, מצמצם את פוטנציאל הפגיעה שלהם בשעת משבר ומסייע לשמירה על רציפות התפקידים והתפקודים. ארגונים בעלי חוסן מתמודדים בצורה מיטבית עם שינויים והתפתחויות, ויש להם את המסוגלות לתכנן בצורה אפקטיבית מגמות לטווח הרחוק.

אשמח לשמוע עוד

איך זה עובד?

1
שיחת היכרות
מטרתה להבין את צרכי הארגון ולדייק את המטרות
2
התאמת התוכן
גיבוש תכנים המשקפים את הצרכים והמטרות של הארגון

3
תיאום
תיאום מועדים רלוונטיים להעברת הסדנאות
4
יציאה לדרך
יישום הידע והניסיון המקצועי שלנו לטובת הארגון שלך

מי אנחנו?

אנו במרכז אלה מעניקים מזה למעלה מ-40 שנה סיוע רגשי מקצועי לכלל האוכלוסייה, תוך התמקדות באנשים שחוו אובדן, שכול, טראומה וכאב נפשי. לצד זאת, אנו פועלים לחיזוק החוסן בארגונים ועסקים באמצעות סדנאות חוסן והתערבויות חירום, הנבנות בהתאמה אישית לצרכי הארגון.

אשמח לשמוע עוד

תודה רבה! - ניצור קשר בקרוב
אופס! משהו השתבש בתהליך השליחה - נסו שנית