הנפש של העובדים – זה העסק שלך!

סדנאות חוסן והתערבויות חירום – הדרך שלך לשמור על העובדות והעובדים

גורמים רבים פוגעים בחוסן הנפשי של העובדות והעובדים, וכתוצאה מכך גם בתפקוד המקצועי שלהם:

פוטנציאל שחיקה גבוה
התמודדות עם תכנים קשים
התמודדות עם מוות של קולגה
עומס עבודה חריג
מתח פיזי או מנטאלי
חוסר יציבות תעסוקתית
חרדות בריאותיות
עבודה מרחוק
ועוד...
סדנאות החוסן והתערבויות החירום של מרכז אלה נותנות מענה למצבים אלה (ואחרים), מחזקות את העובדים כאינדיבידואלים וכצוות, מחדדות את תחושת המסוגלות והערך שלהם, את תחושת השייכות ואת היכולת להתמודד עם משברים וחוסר ודאות
אני רוצה לקבל פרטים

סדנאות חוסן והתערבויות חירום – למה זה כל כך חשוב?

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לחשיבות החוסן הנפשי במקומות העבודה. עובדות ועובדים בעלי פוטנציאל שחיקה גבוה, שעבודתם כרוכה בהתמודדות עם תכנים קשים, עם עומס פיזי או מנטאלי ועם מצבים של חוסר ודאות, עלולים לשלם מחיר נפשי. גם המעבר לעבודה מרחוק משפיע על העובדות והעובדים, ומוביל להיעדר אינטראקציה ולפגיעה ביחסים הבינאישיים.

המענה המדויק לארגון שלך

אנו מתאימים את תוכן הסדנאות וההתערבויות לכל ארגון בתפירה אישית, בהתאם למטרות הספציפיות, מאפייני מקום העבודה, צרכי העובדים ועוד...

סדנאות החוסן של מרכז אלה

סדנאות החוסן משלבות התנסות חווייתית ויידע תאורטי, ומותאמות באופן מדויק לעובדים שלך, לצורך ולמטרה. הסדנאות מעודדות תעוזה, גמישות ויצירתיות, מגבירות את כישורי ההתמודדות, מחדדות את תחושת המסוגלות והערך של העובדות והעובדים, וגם את תחושת השייכות והיחסים הבינאישיים. ניתן לקיים את הסדנאות באופן נקודתי או מתמשך.

התערבויות החירום של מרכז אלה

כשעובדים חווים משבר בעקבות פטירה של עובד או עובדת, תאונת עבודה, מחלה קשה או חשיפה לאירוע אקוטי, התערבות החירום מסייעת בעיבוד הרגשי של האירוע. אנחנו שם כדי לייצר חוויה של שותפות גורל, לנרמל את התחושות הקשות ולתת להן הכרה ותוקף. ההתערבות מקלה על ההתמודדות עם המשבר וגורמת לעובדות ולעובדים להרגיש שיש מי שרואה אותם.

אשמח לשמוע עוד

תודה רבה! - ניצור קשר בקרוב
אופס! משהו השתבש בתהליך השליחה - נסו שנית

מי אנחנו?

אנו במרכז אלה מעניקים מזה למעלה מ-40 שנה סיוע רגשי מקצועי לכלל האוכלוסייה, תוך התמקדות באנשים שחוו אובדן, שכול, טראומה וכאב נפשי. לצד זאת, אנו פועלים לחיזוק החוסן בארגונים ועסקים באמצעות סדנאות חוסן והתערבויות חירום, הנבנות בהתאמה אישית לצרכי הארגון.

איך זה עובד?

1
שיחת היכרות
מטרתה להבין את צרכי הארגון ולדייק את המטרות
2
התאמת התוכן
גיבוש תכנים המשקפים את הצרכים והמטרות של הארגון

3
תיאום
תיאום מועדים רלוונטיים להעברת הסדנאות
4
יציאה לדרך
יישום הידע והניסיון המקצועי שלנו לטובת הארגון שלך

ואפשר גם ליצור איתנו קשר