חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

צוואתה של לאה להמשיך ולסייע לניצולי שואה

תרומות

התרומות המתקבלות במרכז אלה משמעותיות עבורנו מאוד כדי שנוכל להמשיך בעבודתנו ולסייע לכמה שיותר אנשים הזקוקים לתמיכה נפשית. לאה ניר גולדפדר שהורישה את רכושה למרכז אלה לאחר לכתה, סייעה לנו בכך להמשיך לממש את תפקידנו. גם אתם יכולים לעזור לנו. הפרטים בכתבה

במשך שנים התאפשרה עבודתו של "מרכז אלה" בין היתר בזכות תרומותיהם של אנשים פרטיים. ישנם תורמים אשר מעוניינים לתמוך בפעילותנו באופן כללי, בעוד שישנם תורמים אחרים אשר בוחרים יעד ספציפי לתרומתם לעמותה.

לדוגמא, בעזרת קרן "אלה לכל אחד" אנו מממנים סיוע לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם לשלם על טיפול, אך זקוקים לעזרה בדחיפות. אלה יכולים להיות ניצולי שואה, עולים חדשים, ערבים ישראלים ועוד. כולם זכאים לעזרה.

גם לאחר לכתך, אתה עדיין יכול להיות בעל משמעות רבה כתורם עבורנו ועבור מטופלינו. על ידי הכללת קרן "אלה" כמוטב בצוואתך, תבטיח תמיכה בהמשך עבודתנו. כחלק מהחיים, אנשים כל הזמן נקלעים למצבי משבר וזקוקים לעזרה דחופה. צוואתך מבטיחה כי המטפלים שלנו יוכלו להתערב ולהגיב למצבי חירום ברגעים קריטיים. אנו נודה לך מאוד על כך.

לאה ניר גולדפדר נאלצה לשהות לבדה במחבוא בהיותה ילדה בת 4 בלבד ואיבדה את הוריה בשואה. לאה הייתה מראשוני המטופלים של מרכז אלה.

לאה הורישה את רכושה למרכז אלה, עם המשאלה כי 'אלה' תעזור ותגדיל את הידע, ההבנה והעזרה לילדים שורדי שואה באשר הם. את הצוואה הזאת אנו משתדלים להגשים כמיטב יכולתנו.

בישראל, אם ברצונך לקבל מידע נוסף על "מרכז אלה" כמוטב בצוואתך, אנא פנה למנכ"ל המשותף בני לייזר: 03-6910921 או b.leezer@elah.org.il. .

בהולנד, ניתן ליצור קשר עם יו"ר קרן אלה הולנד, הנס וויז'יה, elahnederland@gmail.com.

מאת
מרכז אלה
התמודדות נפשית עם אבדן
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה