חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

מרכז אלה זוכר את קורבנות השואה

קהילה הולנדית

הצטרפו לטקס של מרכז אלה לזכר קורבנות השואה. גם השנה נתייחד עם זכרם של הנספים ונשמע את עדותם המרגשת של שישה ניצולים ששרדו את התופת

טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה ייערך ביום חמישי, 28 באפריל, באמצעות הזום. אין צורך להירשם לטקס. כל מי שנמצא ברשימת התפוצה שלנו יקבל אוטומטית את הקישור לצפייה בטקס ב-27 באפריל. ניתן להעביר הלאה את הקישור לאנשים שמעוניינים בכך ואינם נמצאים ברשימת התפוצה.

השנה, ביום הזכרון לשואה ולגבורה, כבכל שנה, נרצה להנציח ולהעביר חלק מהיום הקשה הזה יחד. בשל הקורונה, גם השנה הטקס יתקיים באופן מקוון, אך התוכנית נשארת בעינה: נשמע מספר נאומים קצרים, לאחריהם נשמע שישה ניצולי שואה מספרים על חוויות המלחמה שלהם ונאזין למוזיקה של מלחינים הולנדיים שעברו את המלחמה ומעטים מהם שרדו.

את הטקס נסיים ב"לכל איש יש שם", הקראת שמותיהם של אנשים יקרים שנרצחו. אם תרצו שנקריא את שמות יקיריכם, אנא פנו לקרולה דרגן: carola@elah.org.il או 050-3733618.

אם תעדיפו לא להיות לבד באותו הבוקר ותרצו להשתתף בטקס יחד עם אחרים, תוכלו להירשם לכך גם אצל קרולה דרגן, carola@elah.org.il או 050-3733618. במידה והנסיבות תאפשרנה, ולא נהיה מוגבלים עקב הקורונה, נשתדל ליצור קשר ולתאם בינך לבין אחרים באזור המגורים שלך שגם אוהבים לצפות ולהקשיב ביחד.

ניתן להעביר שמות ו/או להירשם לצפייה משותפת עד ה-14 באפריל, תוך ציון שם, טלפון ומקום מגורים.

לצפייה בהזמנה לחצו כאן.

מאת
לאונטין פרמן
מנהלת תוכן - הולנדית
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה