חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

מכתב פרידה מיעלה כהן לשותפים לדרך

מה חדש באלה

"כאשר אני מביטה לאחור ובוחנת בעיון את השנים שחלפו, היכן התחלנו, מה עברנו ולאן הגענו, אני גאה מאוד בעיקר בצוות המסור והמקצועי עם הכוונה האמיתית והפשוטה לסייע איפה שרק נוכל."

חברות וחברים, קולגות ושותפים לדרך,

בתום 17 שנים בהן אני משמשת בתפקיד מנכ"ל משותף במרכז אלה, לצד שותפי בני לייזר, הגעתי להחלטה שהגיעה השעה שלי לשינוי ולהתחדשות. לפיכך, החל מה-1 בינואר הקרוב אסיים את תפקידי הנוכחי ואעבור לאתגר הבא.

מרכז אלה שהתחיל מרעיון וחזון של קומץ אנשים טובים ויקרים יוצאי הולנד, אי שם לפני 42 שנים, הלך וצמח, גדל והתפתח, התקדם והתעצם וכיום, לאחר עשרות שנות ניסיון בעבודה טיפולית וקהילתית, אנו הגורם המוביל בישראל בטיפול בתחום האובדן והשכול.

כאשר אני מביטה לאחור ובוחנת בעיון את השנים שחלפו, היכן התחלנו, מה עברנו ולאן הגענו, אני גאה מאוד בעיקר בצוות המסור והמקצועי עם הכוונה האמיתית והפשוטה לסייע איפה שרק נוכל.

כמובן לא יכולנו אנו לעשות זאת לבד, אלא בשיתוף פעולה מוצלח יחד אתכם, ועל כן אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מכם, שבזכותך הצלחנו להביא מזור לכל כך הרבה אנשים שזקוקים לנו, ועבורם אנחנו קמים כל בוקר מחדש ובתחושת שליחות עמוקה.

ברמה האישית בחרתי להמשיך ולהתמקד בעבודתי כמטפלת וכמדריכה, כמובן בתוך מרכז אלה. שרביט הניהול עובר במלואו לשותפי לדרך וחברי, המנכ"ל  בני  לייזר, כאשר לצידו בצוות הניהול הבכיר יעבדו שלוש נשים מופלאות ומוכשרות:  מרינה שטרק, מנהלת קלינית ואחראית על המכון הטיפולי; רונה אקרמן, מנהלת תחום חוסן, חירום וליווי רוחני;  מרגו  מויאל, מנהלת  תוכנית הסיוע לבני משפחות שחוו אבדן פתאומי כתוצאה מרצח, התאבדות ותאונות דרכים. כל מה שקשור לקהילה ההולנדית נשאר אצלי.

אני מבקשת שוב להודות לך על שנים נפלאות של שיתוף פעולה פורה ומאחלת הצלחה רבה לבני, לצוות הניהול הבכיר ולחברי הוועד המנהל.

שלכם,

יעלה

מאת
יעלה כהן
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה