חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

צמיחה, התפתחות ופרידה

חדשות ועדכונים

נתוני הדו"ח השנתי של 2022 שהוצגו באספה הכללית השנתית מצביעים על התפתחות משמעותית של עמותת מרכז אלה, ועל מגמת צמיחה מתמשכת. לצד הסיפוק ותחושת המשמעות מהעשייה, יש גם עצב: השנה נפרדנו מחבר העמותה וחבר ועדת הביקורת איציק להב ז"ל

ב- 8.5.23 התקיימה האספה הכללית השנתית של מרכז אלה בהשתתפות החברים, היועצים הפיננסיים והמשפטיים ואנשי הצוות. במהלך האספה הציגה מרינה שטרק, המנהלת הקלינית וחברת ההנהלה המקצועית, את דו"ח הפעילות לשנת 2022, ובני לייזר מנכ"ל העמותה הציג את הדו"ח הכספי.

חברי האסיפה אישרו את הדו"חות.

בשנת 2022 המשיכה העמותה במגמת צמיחה מרשימה: 9,378 אנשים קיבלו שירות מהעמותה במהלך 2022 (לעומת 7,972 בשנה הקודמת), 233,486 שעות שירות ניתנו (לעומת 212,685), ו- 555 עובדים ועובדות (לעומת 436 בשנה הקודמת), כולל פרילנסרים, דאגו שכל זה יקרה.

בעקבות מגפת הקורונה והמודעות ההולכת וגוברת ל-well being במקומות העבודה, גם תחום החוסן התרחב משמעותית: בשנת 2022 הועברו 224 סדנאות חוסן לעובדים בארגונים וחברות, לעומת 46 בשנה הקודמת. את דו"ח הפעילות המלא תוכלו לראות כאן.

העמותה תמשיך גם בשנה זו לצמוח ולהתרחב, לפעול למתן סיוע רגשי ולהנגשתו, לקידום הרווחה הנפשית בחברה על כל גווניה ולפיתוח חוסן במציאות משתנה. אנחנו כאן, כמו תמיד, עבור כל מי שזקוק לתמיכה.

לצערנו, נאלצנו השנה להיפרד מאיציק להב ז"ל, שהיה חבר עמותה וחבר ועדת הביקורת במשך שנים ארוכות. הוא יחסר לנו מאוד.

מאת
עדי רשף
מנהלת תוכן
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה