חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

סדנאות חוסן לעובדים הן כבר לא בונוס אלא הכרח המציאות

גיוס משאבים

לאחר שנתיים קשות מאז פרוץ המגפה בישראל – כבר ברור לכל שחוסן העובדים בארגונים הוא לא רק בונוס, אלא מהווה צורך בסיסי. סדנאות חוסן בהתאמה לצרכי הארגון נולדו מתוך הבנה כי המציאות המורכבת גובה מציבור העובדים מחיר נפשי שנדרש לתת לו מענה

כבר שנתיים חלפו מאז פרוץ מגפת הקורונה בישראל.

שנתיים בהן ארגונים התמודדו עם אתגרים חדשים, כמו עבודה מרחוק, היעדר אינטראקציה בין עובדים, מפלס חרדות וחששות שהולך ועולה בקרב העובדים, על בריאותם ובריאות קרוביהם, על מקום עבודתם ועוד.

נראה כי תנאים אלה, שלעתים נדמים כבלתי אפשריים, הביאו עובדים וארגונים רבים לשחיקה מוגברת, בלשון המעטה. מרכז אלה מציע סדנאות חוסן לארגונים, על מנת לחזק את הצוותים, לחדש את ה"מצברים" ולצייד את הארגון ועובדיו בכלים להמשך התמודדות בריאה עם השגרה הלא פשוטה.

הסדנאות נתפרות כ"חליפה אישית" ללקוח – על פי צרכי הארגון, מאפייניו ואנשיו. רונה אקרמן, מנהלת תחום חוסן וחירום במרכז אלה, אמרה: "המציאות הנוכחית לה כולנו עדים ובתוכה מתנהלים, תובעת מאיתנו התאמות חדשות ותדירות בתוך קצב החיים המסחרר. בתוך כך, נחיצות השמירה העצמית חייבת לקבל ביטוי הלכה למעשה לשם שמירה על החוסן האנושי של כולנו הן כפרטים והן כחברה החותרת לתפקוד, שגשוג ורווחה".

הבעיה היא שלאור השנתיים הקשות במשק, רוב הארגונים אינם פנויים כלכלית להשקיע בסדנאות אלו עבור העובדים, על אף הצורך הקיים והבוער. מרכז אלה מגייס תרומות לטובת סבסוד סדנאות אלה לארגונים, מתוך ראייה כי הטבה בחוסן העובדים ייטיב לא רק עם הארגונים, אלא גם עם מקבלי השירות שלהם, בני משפחותיהם, ובכלל ייטיב עם החברה כולה!

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים ולתמוך בפיתוח פרויקט חשוב זה באמצעות תרומה.

לתרומה לחצו כאן.

מאת
איילת פומרנץ
חברת צוות פיתוח משאבים ותקינה
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה