חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

המכון הטיפולי בחברה הערבית כבר כאן

גיוס משאבים

בתחילת השנה הוקם המכון הטיפולי בחברה הערבית. צעד מרגש ומעורר תקווה! מוזמנים להיות שותפים למטרה החשובה ולסייע לנו להעניק את התמיכה החשובה לאוכלוסייה דוברת הערבית בארץ

בתחילת השנה נכנס לפעילות המכון הטיפולי בחברה הערבית בהנהלתה של עו"ס פאידה עבדאללה. ניסיוננו בעבודה עם החברה הערבית במסגרת מרכזי הסיוע מטעם משרד הרווחה, הוביל אותנו למסקנה כי יש צורך גדול במתן טיפול נפשי בחברה הערבית, עבור מקרים רבים שאינם מוכרים במרכזי הסיוע.

הבנו כי אם מנגישים את השירות לתושבים – הם ישתמשו בו. הצורך קיים ודרוש מענה.

כאן המכון הטיפולי של מרכז אלה בחברה הערבית נכנס לתמונה.

אתר העמותה בערבית כבר באוויר ועמוד פייסבוק בערבית בדרך. אנו מקווים שאלה יסייעו לנו להנגיש את השירות לאוכלוסיית דוברי השפה.

בנוסף, בימים אלה מתקיים תהליך גיוס מטפלים דוברי ערבית בפריסה ארצית, כשהמטרה היא שתהיה בידינו את היכולת להעניק שירותי טיפול בחברה הערבית בכל רחבי הארץ, גם עבור אנשים שאינם זכאים לקבל מימון עבור טיפול דרך המדינה או גוף אחר.

הטיפול משמעותי ומחולל שינוי לטובה בחיי המטופלים, לאחר שחוו משבר כמו טראומה או אובדן. תחושת ההערכה של המטופלים שקיבלו סיוע במרכז אלה והצלחתם להמשיך לחיות לצד הכאב, היא ההוכחה שלנו שלפעילותנו יש ערך רב.

כך כתב מטופל לעו"ס שטיפלה בו, לאחר סיום הטיפול:

"בוקר מלא בטוב ואור,
מילת תודה והערכה על כל מה שהקדשת לנו מתשומת לבך וזמנך כדי שנוכל אנחנו וכל המשפחות שליווית להמשיך בחיים למרות כל הקשיים. מאחל לך שאלוהים ייתן לך הרבה בריאות.
תדעי שיש לך בדליית אל כרמל גם עוד בית.
תודה תודה רבה"

"صباح الخيرات والانوار
لا بد من كلمه شكر وتقدير لكل ما اعطيني من اهتمامك ووقتك عشان نكون وتكون جميع العائلات الي رفقتيها في استمراريه الوجود مع كل الصعاب يعطيكي الالف الف عافيه ولك في داليه الكرمل كمان بيت
شكرا شكرا كثير"

המילים החמות הללו מעודדות אותנו להמשיך בדרך. עזרו לנו לסייע לכל אותם אנשים שחוו אובדן בחברה הערבית ואינם זכאים לטיפול מגורמים אחרים. אנחנו רוצים להיות שם בשבילם – בעזרתכם!

לתרומה בעברית

للتبرع بالعربية

מאת
איילת פומרנץ
חברת צוות פיתוח משאבים ותקינה
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה