חדשות, חידושים ועידכונים בניוזלטר של אלה

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו? מלאו פרטים

לא ספאם. ניוזלטר - הירשמו!

תודה רבה
הבקשה לא הגיעה... משהו לא תקין

פעילות מרכז אלה על רקע אירועי המלחמה

גיוס משאבים

עמותת מרכז אלה פועלת בימים אלה כדי להדליק אור קטן גם במקומות החשוכים ביותר. אנחנו כאן עבור כל מי שמרגיש או מרגישה חרדה, כאב, ייאוש וקושי נפשי.

טיפול נפשי ללא תשלום לקהל הרחב

אנו מעניקים תמיכה נפשית בקליניקות בכל רחבי הארץ או בטלפון/בזום, למי שחווה אובדן בעקבות אירועי המלחמה ולכל מי שמרגיש או מרגישה חרדה, כאב, ייאוש וקושי נפשי (עד 5 מפגשים ללא תשלום).

לתיאום טיפול, כתבו לנו הודעה בווטסאפ למספר 050-6644000.

טיפול נפשי לבני ובנות זוג של חיילים ואזרחים שנרצחו במלחמה

לרוב, מדובר בצעירים שזהו משבר החיים הראשון המשמעותי עבורם. חלקם חוו את הטראומה הכפולה של הישרדות מהתופת לצד האבדן של בן או בת הזוג שנרצחו, ואנחנו כאן כדי להושיט יד ולסייע ככל האפשר בהתמודדות. הטיפול ניתן במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת הותיר אחריו חברה.

לתיאום טיפול, כתבו לנו הודעה בווטסאפ למספר 050-6644000.

ליווי משפחות הנרצחים, החטופים והנעדרים

"יש המון מעגלים שהאובדן משפיע עליהם", מספרת נטלי גלבמן גרשון, מנהלת המכון הטיפולי של מרכז אלה באזור הדרום המנהלת גם את נושא ליווי המשפחות. "כשאיש מקצוע נכנס לתמונה, הוא מסוגל להסתכל במבט על על מכלול הדברים ולהיות הגורם המתווך והגורם שנותן מענה לצרכים שעולים לאורך הדרך. המשמעות היא שהמשפחה לא נשארת לבד, אנחנו נותנים את התמיכה הרגשית ומנסים להקל ככל האפשר מתוך הניסיון שיש לנו עם התמודדויות דומות".

קבוצות תמיכה למשפחות נרצחי פסטיבל נובה

עמותת מרכז אלה נענתה במהירות לצורך שעלה ממשפחות הנרצחים, שברגע אחד חרב עליהן עולמן. אנו מספקים תמיכה פרטנית וקבוצתית לבני המשפחות – עד כה נפתחו 9 קבוצות תמיכה, וייפתחו קבוצות נוספות בהתאם לצורך.

טיפול נפשי באזרחים ותיקים ואזרחיות ותיקות

"הקול שלך מרפא אותי, אני מרגישה שאת קרובה אלי. איך את יודעת מה אני צריכה לשמוע?" זוהי רק אחת מהתגובות המרגשות של אזרחיות ותיקות ואזרחים ותיקים המקבלים טיפול במרכז אלה. מאז פרוץ המלחמה חלה עליה של למעלה מ-300 אחוזים בפניות למוקד לאזרחים ותיקים.

לתיאום טיפול, יש להתקשר למספר 8840*.


חלק מהפעילויות של מרכז אלה מסובסד על-ידי משרדים ממשלתיים, וחלקן ממומן באמצעות תרומות.

במיוחד עכשיו, אנחנו זקוקים לתרומתך כדי שנוכל להציע תמיכה וטיפול לאנשים ולקבוצות שלא קיבלו הכרה רשמית ממוסדות המדינה, ונאלצים להתמודד לבדם עם הכאב.

לתרומה יש ללחוץ כאן

מאת
עדי רשף
מנהלת תוכן
תודה רבה לך!
אופס... משהו השתבש בשליחת התגובה. נסו שוב מאוחר יותר
חזרה