חדשות
קבוצת תמיכה בעפולה

אנו במרכז אלה להתמודדות נפשית עם אבדן פותחים במהלך חודש יוני קבוצת תמיכה חדשה בעפולה. הקבוצה מיועדת לבני משפחה, בני ובנות זוג, הורים, ילדים ואחים שחוו אבדן כתוצאה מהתאבדות.

לפרטים נוספים לחץ כאן

קבוצת תמיכה להורים שכולים

 

אנו מעוניינים לפתוח קבוצת תמיכה להורים שאבדו את ילדיהם ממחלה. הקבוצה תתקיים בימי ד אחת לשבועיים בין השעות 18:30-20:30 במועדון של 'אלה', תל אביב. למידע נוסף: 050-3733613 

ברוכים הבאים
ברוכים הבאים ל'אלה'. הצוות המקצועי מחכה רק לכם. למידע נוסף על השירותים והפעילויות, התקשרו 03-6910921.


קבוצת דור שני

 

אנו מציעים באלה' קבוצות טיפוליות לבניהם ובנותיהם של ניצולי השואה, שנולדו לאחר השואה. אף שבני הדור השני לשואה לא חוו ישירות את מוראות השואה, הרי השפעת הטראומה שעברו הוריהם ניכרת בהם במידה זו או אחרת. ההשערה היא כי דפוסי התקשורת בין הורים אשר חוו את טראומת השואה לבין ילדיהם היא בעלת תפקיד מכריע בהעברת הטראומה לדור השני. לבני הדור השני לעיתים מאפיינים ייחודיים באישיותם, אלו כוללים קשיים בתהליך ההיפרדות והיציאה לעצמאות, נטייה מוגברת לחרדות, קשיים ביצירת אינטימיות, נטייה לתוקפנות או לסירוגין פאסיביות, התנסות בתחושות דיכאוניות ותלונות פסיכוסומטיות.

 

הקבוצה מונחית על ידי מטפלת מנוסה ונפגשת אחת לחודש לשלוש שעות בהן משוחחים על נושאים הקשורים בזהות עצמית, שאיפות, בחירות, חיי משפחה, קריירה ועוד. הקבוצה מכילה גברים ונשים שנולדו אחרי 1945 .

 

 

Simply-Smart.com